Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
14704
29.12.2018, 17:39
Nie żebym marudził, bo cieszę się, że Wisła wyjdzie na prostą, ale z treści oświadczenia Hartlinga nie wynika, że są już pieniądze, a tylko tyle że Ly obiecał wczoraj wysłać. To, że nie ma z nim kontaktu niestety też jest zastanawiające....
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77