kacpaw91 napisał(a):

Zwróciliście uwagę na treść tego oświadczenia Hartingsa? Pietrowski też jest akcjonariuszem?
|
AP może być przez nich traktowany na zasadzie "komplementariusza" jako wspólnik, który wkłada w spółkę pracę (choć nie ma czegoś takiego naszym prawie dla sp. kapitałowych). Skoro brał udział w podpisywaniu umowy, to chyba można go wspólnikiem nazwać.