Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14694
Stary 29.12.2018, 17:18
A ja się pytam jak można od lata narobic tyle długów? Narobic w takim sensie, żeby obejść wszystko prawnie?

Może mi to ktos wytłumaczyć?

I łudze się, że SKWK jakos oficjalnie ustosunkuje się do rządów ludzi w SA.

Jak juz będzie po burzy... ale to takie nawine myślenie.



Podobno przelew poszedł?

Rollercoaster!
Odpowiedz cytując