|
A ja się pytam jak można od lata narobic tyle długów? Narobic w takim sensie, żeby obejść wszystko prawnie?
Może mi to ktos wytłumaczyć?
I łudze się, że SKWK jakos oficjalnie ustosunkuje się do rządów ludzi w SA.
Jak juz będzie po burzy... ale to takie nawine myślenie.
Podobno przelew poszedł?
Rollercoaster!
|