pozowski napisał(a):

Jak faktycznie jest ten przelew na koncie to czas zmienić temat na TS byłym właścicielem Wisły i założyć nowy Ly Vanna - Harting właścicielami Wisły.
Czuje że nowy też nudny nie będzie i także dobije do 500 stron.
|
Jeszcze nie, jak bedzie dopiero wpis w KRS z nowymi włascicielami. Nie wiadomo co jeszcze może sie zdarzyć.