Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14686
Stary 29.12.2018, 17:12
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@filipski
Jesli tak jak ciągle powtarzasz ten TS taki jest zły to skąd wzięli się ci udziałowcy? Jeśli zły TS ich nie zalatwil to kto?
Może TS utrudnia sprawę bo nie jest pewny za te persony? A może to tożsama historia z stecherttem?
Jakoś zeszły rok nikt nie czepiał się TSu dopiero zaczęło się jak miasto robiło szopki że stadionem i naciskało na hajs. Potem wyszło opóźnione (ciekawe z jakiego powodu) śledztwo jadczaka. Majcher też pierwszy powiedział o inwestorach z Kambodży - skąd wiedział?
Nie bronię TSu, wiele spraw poszło nie tak ale nie wmawiaj tutaj że to ludzie od początku oderwani od Wisły i patrzacy tylko na swój czubek nosa i wnętrze portfela.

Błagam nie kompromituj się już bardziej ! Pomijając szopkę jakiej teraz jesteśmy świadkami o działalności TS mówią fakty . I mimo , że nie cierpię Majchra to prawda jest taka , że nie miasto zaczęło robić szopki ze stadionem ale zwyczajnie straciło cierpliwość . 5 mln długu....co mieli czekać aż wzrośnie do 15 ? Przy okazji widząc co się dzieje w klubie ? Dług jaki został po TF został potrojony . W zeszłym roku mało kto miał tego świadomość i dlatego teraz o tym rozwmawiamy .
Odpowiedz cytując