Jery napisał(a):

|
Na wysłanie potwierdza przelewów TSowi był do 29go. Ale obawiam się, że kruczek jest taki, że kasa miała iść 28 do dłużników, nie na konto SA. Obym się mylił lub oby się i tak dogadali...
|
My tak naprawdę nie mamy pojęcia co było zawarte w umowie i możemy sobie tylko dywagować.