Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14676
Stary 29.12.2018, 17:02
heoij napisał(a):Wyświetl post
@filipski- a co z piłkarzami? Oni nie mogą czekać w nieskończoność... Arsenića już możemy stracić/ straciliśmy?, a za nim pójdą inni jak nie zobaczą pieniędzy na koncie.

Za chwilę nie będziemy mieć drużyny...
Z tym niestety trzeba się liczyć. Choć akurat mamy sezon świąteczny/noworoczny więc jeszcze kilka dni zostało. Poza tym PZPN może też trochę pomóc, bo wychodzi, że ostatnia licencja dla Wisły to było coś a'la Ruch. I nie ma gwarancji, że się Rudy & Leśne Dziadki ze wszystkiego wyplączą.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując