heoij napisał(a):

@filipski- a co z piłkarzami? Oni nie mogą czekać w nieskończoność... Arsenića już możemy stracić/ straciliśmy?, a za nim pójdą inni jak nie zobaczą pieniędzy na koncie.
Za chwilę nie będziemy mieć drużyny...
|
Z tym niestety trzeba się liczyć. Choć akurat mamy sezon świąteczny/noworoczny więc jeszcze kilka dni zostało. Poza tym PZPN może też trochę pomóc, bo wychodzi, że ostatnia licencja dla Wisły to było coś a'la Ruch. I nie ma gwarancji, że się Rudy & Leśne Dziadki ze wszystkiego wyplączą.