Jery napisał(a):

|
Na wysłanie potwierdza przelewów TSowi był do 29go. Ale obawiam się, że kruczek jest taki, że kasa miała iść 28 do dłużników, nie na konto SA. Obym się mylił lub oby się i tak dogadali...
|
Czyli podsumowując:
1.Kasa jest na koncie Wisły od wczoraj ( były na forum taki wpisy i wyglądały dość wiarygodnie).
2. Potwierdzenie miało być dostarczone do dzisiaj. Co może się zgadzać z oświadczeniem TS-u - oni twierdzili tylko o potwierdzeniu. O pieniądzach nie mają prawa pisać , bo nie mają już dostępu do kont.
1.Kasa możliwe, że nie poszła do dłużników co może wzruszyć umowę? (tego nie wiem)
2. Możliwe, że pkt 1 nie ma znaczenia a inwestorzy opóźniają przekazanie potwierdzenia ze wzgl. na brak spełnienia innych warunków po stronie TS.