Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
14670
29.12.2018, 16:57
TIR_DO_SŁUBIC
napisał(a):
Termin do dzisiaj, 29.12, 24:00.
Na wysłanie potwierdza przelewów TSowi był do 29go. Ale obawiam się, że kruczek jest taki, że kasa miała iść 28 do dłużników, nie na konto SA. Obym się mylił lub oby się i tak dogadali...
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery