Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14667
Stary 29.12.2018, 16:56
Jery napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/piotrwolosik/sta...pWxl_Mt0T6_Vkc

"Pewnie lata, ale Wisła dostała kasę"

I co teraz? TS kasuje umowę i bierze kasę bo przelewy do zawodników nie wyszły 28?
Po to kontrola nad SA, łącznie z kontami bankowymi warunkowo przeszła w ręce inwestorów, żeby się tak nie stało.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując