Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14664
Stary 29.12.2018, 16:55
Jery napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/piotrwolosik/sta...pWxl_Mt0T6_Vkc

"Pewnie lata, ale Wisła dostała kasę"

I co teraz? TS kasuje umowę i bierze kasę bo przelewy do zawodników nie wyszły 28?
Termin do dzisiaj, 29.12, 24:00.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując