Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14660
Stary 29.12.2018, 16:49
Rience napisał(a):Wyświetl post
Nie obrażaj się, na sporo pytań merytorycznych w punkt od różnych osób, pytań które nie szły z twoją linią polityczną że się tak wyraże nie odpowiedziałeś. Nie ma co się obrażać, każdemu zależy na tym żeby Wisła została uratowana i grała dalej w ekstraklasie. Ale to co zrobiła Święta Trójca wczoraj, to jest nie do obrony i tyle, są siebie warci razem ze starym zarządem. Naobiecywali zawodnikom, sztabowi, kibicom, za pośrednictwem Pietrowskiemu pisali bzdury w prasie, o 130 milionach budżety, królu z kambodży, 5 transferach, o ośrodku przygotowawczym w Turcji należącym do Vanny... A przede wszystkim Pietrowski jeszcze dwa dni temu pisał że wszystko jest dopięte i przelew będzie na 100 % do wczoraj, i nic się już nie łoży. Mówił to w momencie, przypominam, w momencie kiedy cała Trójca była poza Krakowem i Polską!!!!
A przepraszam - po czym wnosisz, że się obraziłem? Do Ciebie na tym forum mam najwięcej ciepłych uczuć, bo jedyną naiwnością, jaką przejawiam, jest wiara, iż Twoja ksywa jest z Wieśka
Odpowiedz cytując