Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14657
Stary 29.12.2018, 16:46
filipski napisał(a):Wyświetl post
Wybacz @heoij, ale nasi rozmówcy z tego forum skutecznie przekonali mnie, że pisanie do rzeczy i po kolei jest bez sensu - liczy się tylko trollowanie. Zatem póki co będę trollował.

Nie wiem jak strollować Twoje pytanie. Jak coś wymyślę, dam znać.
@filipski, ale piłkarze to w tym momencie nasze jedyne dobro, jak stracimy większość, którzy rozwiążą kontrakty z winy klubu, to będzie największa głupota z naszej strony! Nie dość, że nic na nich nie zarobimy, odejdą za darmo to tak prędzej czy później musimy im te pensje zapłacić.

A czas leci...
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 16:51.
Odpowiedz cytując