filipski napisał(a):

Wybacz @heoij, ale nasi rozmówcy z tego forum skutecznie przekonali mnie, że pisanie do rzeczy i po kolei jest bez sensu - liczy się tylko trollowanie. Zatem póki co będę trollował.
Nie wiem jak strollować Twoje pytanie. Jak coś wymyślę, dam znać.
|
@filipski, ale piłkarze to w tym momencie nasze jedyne dobro, jak stracimy większość, którzy rozwiążą kontrakty z winy klubu, to będzie największa głupota z naszej strony! Nie dość, że nic na nich nie zarobimy, odejdą za darmo to tak prędzej czy później musimy im te pensje zapłacić.
A czas leci...