Rience napisał(a):

To o umowach dowiedzieli się wczoraj? Goście według filipskiego od miesięcy kręcą się wokół klubu i nie wiedzieli o umowach? Audyt robili, więc wdzieli umowy... Wczoraj sie dowiedzieli, oczywiście przypadkowo wtedy jak było wiadome że przelew nie dojdzie . Przypominam że jeszcze przedwczoraj Pietrowski mówił ze wszystko gra i buczy i przelewik będzie na piąteczek.
|
Ja nie piszę o żadnych trupach z szafy, tylko o różnych niekorzystnych umowach które mogli "odziedziczyć" nowi właściciele. Mogli o nich doskonale wiedzieć już wcześniej, a rozwiązanie tych kwestii przez stary zarząd mogło być zawarte w tych mitycznych klauzulach. Taka moja luźna rozkmia.
