Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14648
Stary 29.12.2018, 16:37
michalo28 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest, z jakiej klauzuli nie wywiązało się TS Wisła?
Na przykład takiej, żeby od momentu podpisania umowy do momentu przejęcia spółki nie zawierać nowych/zmieniać zawartych przez SA umów.
Na przykład. Nie wiem czy taka klauzula była ale całkiem logicznym jest, że powinna być i prawdopodobntym jest, że byli właściciele z TSu mogli ją złamać.

PS. Kiedys się zastanawiałem co Pietrowski może zrobić przez tydzień bycia prezesem. Teraz się zastanawiam co poprzedni zarząd mógł zrobić od podpisania umowy do wejścia Pietrowskeigo.
Ostatnio edytowane przez dizzy : 29.12.2018 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując