michalo28 napisał(a):

|
Pytanie jest, z jakiej klauzuli nie wywiązało się TS Wisła?
|
Na przykład takiej, żeby od momentu podpisania umowy do momentu przejęcia spółki nie zawierać nowych/zmieniać zawartych przez SA umów.
Na przykład. Nie wiem czy taka klauzula była ale całkiem logicznym jest, że powinna być i prawdopodobntym jest, że byli właściciele z TSu mogli ją złamać.
PS. Kiedys się zastanawiałem co Pietrowski może zrobić przez tydzień bycia prezesem. Teraz się zastanawiam co poprzedni zarząd mógł zrobić od podpisania umowy do wejścia Pietrowskeigo.