Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14647
Stary 29.12.2018, 16:37
Jery napisał(a):Wyświetl post
@Rience zakładasz, że niczego nie ukryli i nie grzebali w papierach w trakcie/po podpisaniu umowy kiedy byli jeszcze właścicielami SA. Można było podpisywać umowy na sprzątanie na 10 lat, wpisać kary umowne za zerwanie itd. Oczywiście tylko sobie gdybam bo mam nadzieję, że tak nie było.
całkiem możliwe, że tak było.
Dla mnie to jest abstrakcja jakbym ja przyszedł do pracy jako dajmy na to dyrektor albo prezes fabryki samochodów AUDI ( pomarzyć mi wolno ) i w umowie/kontrakcie miałbym punkt, że jak mnie zwolnią to muszą mi wypłacić odszkodowanie czy jak to tam fachowo nazwać np 1 mln €. Mimo, że zawaliłem projekt, za który byłem odpowiedzialny.

W kontraktach piłkarzy są takie klauzule i w kontraktach trenerów naszych i np Mourinho dostał 24 mln.

Poza tym jak są długi w firmie to tnie się koszty. Ogranicza się wydatki. Renegocjuje się obecne umowy. Zmniejsza się zatrudnienie. Tutaj tego nie było. Ewidentnie praca zarządu prowadziła na szkodę spółki.
Prezes i Wiceprezes tak bardzo potrzebne były oba te stanowiska.. ?

gdzie ten komunikat Szweda?!
Odpowiedz cytując