Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14646
Stary 29.12.2018, 16:36
@filipski- a co z piłkarzami? Oni nie mogą czekać w nieskończoność... Arsenića już możemy stracić/ straciliśmy?, a za nim pójdą inni jak nie zobaczą pieniędzy na koncie.

Za chwilę nie będziemy mieć drużyny...
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując