|
@filipski- a co z piłkarzami? Oni nie mogą czekać w nieskończoność... Arsenića już możemy stracić/ straciliśmy?, a za nim pójdą inni jak nie zobaczą pieniędzy na koncie.
Za chwilę nie będziemy mieć drużyny...
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 16:55.
|