Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
simonkrk21
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
14641
29.12.2018, 16:33
bo $ jest już na koncie od piątku?
JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM
WISŁA BIEZANÓW
simonkrk21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do simonkrk21
Znajdź inne posty napisane przez simonkrk21