ArturBarlinek napisał(a):

Jeśli tego chcą to tak, umowa na gazetę, sprzątanie czy coś tam to pewnie grosze kary, z resztą ktoś to i tak musi robić, nawet jeśli ceny są zawyżone.
Mając 100% klubu w swoich rękach mogą się całkowicie odciąć od miśka i innych, więc ponawiam pytanie, co ma co tego TS?
|
Bedziemy blizsi odpowiedzi na to pytanie jak poznamy klauzule ktorych, wg filipskiego, nie wykonalo TS