Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela
Offline
#
14636
29.12.2018, 16:29
O żesz w mordę - cytują mnie na tłiterze. Vanna mnie utopi. Będzie sobie musiał kupić znacznie większą parasolkę. Oczywiście, za pieniądze wyprowadzone z Wisły.
filipski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipski
Znajdź inne posty napisane przez filipski