tas de fleia napisał(a):

|
Ale ja zmierzam do tego, że Jadczak też miał zostać pozwany bo to były "pomówienia". Dziwnym tylko trafem przez jakieś 3 miesiące nie został. Czyli co - "pomówienia" czy nie? I co ma do tego miejsce logowania i jego sprawdzenie?
|
Jak ktoś pisze wiadomości insiderskie to zawsze może się liczyć z tym, że kilka osób będzie niezadowolone. A nie ma żadnej pewności kto ma dostępy do logów z serwera.