ArturBarlinek napisał(a):

Co ma piernik do wiatraka?
Przejmują 100% klubu, mogą rządzić po swojemu, co ma do tego TS? Nic.
TS jest wtedy odcięty od S.A.
Więc co wy z bajki opowiadacie?
Wchodzą mówi właściciele i robią porządki po swojemu.
Co wy dalej chcecie od TS?
|
Jakie porządki? Zrywają umowy zawarte przez stary zarząd?