filipski napisał(a):

Uuuu, Kolega, widzę, bierze się za bary z logiką. Obstawiam porażkę w tej konfrontacji.
Raz jeszcze - rozumiem, że szukanie dziury w moich słowach jest fajne. Nieśmiało upraszam o co najmniej taką samą przenikliwość i zawziętość względem poprzednich właścicieli.
|
Ok czyli jeśli dziś nie będzie żadnego oświadczenia Hartlinga to ja mogę być nowym informatorem? Proooszzzeeeee
