Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14607
Stary 29.12.2018, 16:01
filipski napisał(a):Wyświetl post
Uuuu, Kolega, widzę, bierze się za bary z logiką. Obstawiam porażkę w tej konfrontacji.

Raz jeszcze - rozumiem, że szukanie dziury w moich słowach jest fajne. Nieśmiało upraszam o co najmniej taką samą przenikliwość i zawziętość względem poprzednich właścicieli.
Ok czyli jeśli dziś nie będzie żadnego oświadczenia Hartlinga to ja mogę być nowym informatorem? Proooszzzeeeee
Odpowiedz cytując