|
@filipski wedle informacji przekazywanych to nowi inwestorzy nie spełnili warunków nabycia Spółki Wisła S.A., tak więc nie powinni mieć nic do powiedzenia nadchodzącym czasie. O tych inwestorach możesz pisać w czasie przeszłym.
Wszyscy piszą pod adresem Vanna LY gdzie 12.2 banie? Czy ktoś się zastanowił nad faktem, że teoretycznie Vanna powinien spłacić 7 320 000pln a pozostałe 4 880 000 PLN stanowiło na logikę sumę do spłaty dla drugiego z udziałowców ?
|