Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14600
Stary 29.12.2018, 15:56
heoij napisał(a):Wyświetl post
Do skasowania.
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
1. Dlatego Wisłę kupują przez podmioty, które sami nabyli niedawno(czytaj firmy krzak).
2. Na czym polega ich wiarygodność? Proszę o linki do biznesów tych panów. Proszę o nazwy firm, które do nich należą. Proszę o linki do informacji nt. dochodów tych firm.
3. Nic o tym nie wiemy, bo dwójka z potencjalnych właścicieli nie rozmawia z mediami(jeden ukrywa się pod parasolką).
7. Nie ułatwiają? Książe nawet nie ruszył tyłka ze Szwajcarii, tylko trzeba było do niego polecieć . Dodatkowo ze strony TSu całkowita cisza medialna. Z drugiej strony absurdalne, głupie i bezsensowne wywiady pana Pietrowskiego, który okazał się totalnym kretynem i osobą niewiarygodną(np. znajomości z ludźmi, którzy nic o tym panu nie wiedzą, czy też wymienianie klubów Pana Ly, z którymi ten pan nie ma nic wspólnego, itd.).

P.S - Jeśli dla Ciebie zbymak(człowiek, który kilka razy kazał szampany, m. in. wtedy kiedy Iwan informował że sprawa upadła) jest wiarygodny to na tym można skończyć dyskusję .
P.S 2 - Pracujesz dla Pietrowskiego? Ogólnie dla tych ludzi ?
Na Twoje pytania pozwolę sobie nie odpowiedzieć - takie moje zbójeckie prawo, jak i zresztą inwestorów też. inna sprawa, że odpowiedź na trzy pierwsze zawarta jest w moim poście.

Co do zbymaka, napisałem wyraźnie, że nie lekceważyłbym i tyle.
Odpowiedz cytując