filipski napisał(a):

MaciekJ87
Prędzej czy później, takim czy innym sposobem, mniej lub bardziej boleśnie dla klubu - ale przejmą.
No, to teraz macie powód, żeby mnie zlinczować w razie czego Swoją drogą, to zastanawiające, że:
A) To, co napisałem, uznajecie za mało konkretne. Nieskromnie powiem, że poprzednie władze i ich organy wydające oświadczenia mogłoby się ode mnie uczyć.
B) Spodziewacie się niewiadomo jakich rewelacji od człowieka piszącego na forum. Raz jeszcze napiszę (który to?) - kto chce wierzyć, wierzy, kto nie chce, nie wierzy. Nikomu od tego nie ubędzie. Nie prowadzę tutaj kampanii politycznej, ani nawet marketingowej, lecz dzielę się swoim punktem widzenia.
|
Dzięki, ja szczegółów nie potrzebuje, bo fora, TT czy facebooki to nie miejsca na pisanie szczegółów. Pozostaje mieć nadzieję że niektórzy w TS się opamiętają a nowi Ly i Hartling są tak wiarygodni jak piszesz.
Dzięki i pozdrawiam