Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
andej
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
14588
29.12.2018, 15:47
@filipski
Dzięki za ten post, dużo dzięki niemu zrozumiałem. Jak myślisz kiedy ta sprawa się w końcu rozstrzygnie, w tę lub w drugą stronę?
andej
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andej
Znajdź inne posty napisane przez andej