Lukasz napisał(a):

|
To mi się nie klei. IV liga na restrukturyzacje lepsza.
|
Przecież środowisku, które do tej pory okradało Wisłę i traktowało ją jako słup, nie chodzi o restrukturyzację, ale o utrzymanie żłoba, za który odpowiedzialność będzie ponosił ktoś inny.