|
Wszyscy piszą jak tanio można kupić porządny klub, że to promocja i jak to możliwe, że Ci głupi biznesmeni tego nie robią. Zatem pytanie czy jakiś Polski klub zarabia na siebie? Za 12 mln można przejąć klub, ale pamiętajmy, że z olbrzymimi długami i kłopotami. Nie jesteśmy żadną okazją dla nikogo.
I cytat z wislaportal "Czy Wisła ma 12-tysięczną grupę fanów, która byłaby w stanie wpłacić po 100 złotych w każdym miesiącu?" Nie byliśmy wstanie chodzić na mecze w większości liczniej niż podana kwota. Nie fantazjujmy. Można próbować mówić o takich liczbie członków gdyby na mecze chodziło 40 tysięcy.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|