Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
14550
29.12.2018, 14:42
Najlepsze jest to, że jak kiedyś się coś na zarząd powiedziało to zaraz pewne osoby rzucały się do gardeł, Teraz jak się im to wypomni to znowu się rzucają do gardeł, że im się wypomina.
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik