Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszAGKR
Junior Member
Od: 05.2007
Offline
#
14549
29.12.2018, 14:40
Drugą osobą która najbardziej zaszkodziła Wiśle Kraków to Damian Dukat on tez powinien odpowiadac za upadek klubu i całe zamieszanie. Nieżle na Wiśle sie obłowił a teraz ma Wisłe gdzieś.
ŁukaszAGKR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ŁukaszAGKR
Znajdź inne posty napisane przez ŁukaszAGKR