szprotson napisał(a):

To teraz będziemy sobie posty wyciągać pojedyncze? Towarzyszu komunisto? Strategia podobno jak ci z przed lat 90. Spadaj na drzewo człowieku, bo na drzewach zamiast liści, jakim prawem mogłem wierzyć w zarząd jeszcze w lipcu!!! Jestem nostradamusem przeciez mogłem przewidzieć wszystko. Rozliczać siebie nie muszę, bo myśle samodzielnie, i gdy zaczęły wychodzić pewne rzeczy na zarząd to zdanie zmieniłem, A filipski jeszcze dziś w nocy pisał że kasa na koncie jest, ba, że częściowo już wysyłana do dłużników. A dziś kwiatki wychodzą że Hartlings i Pietrowski nie ma nawet kontaktu od wczoraj z "wiarygodnym" panem Vanna Le