ostatecznybłysk napisał(a):

W sumie, klepie ogólniki, później wielkie tajemnice na priv że wie a chuja wie, a jak poleciały prośby o privy to znowu coś kręci na odwrót xD
Niech daje Szwed ten komunikat i niech się w końcu cokolwiek ruszy już nie ważne w jakim kierunku, ważne żeby w końcu ta szopka dobiegła końca
|
Wiadomo! Ty na tyn forum od lat siedzisz więc jesteś w temacie jak mało kto.