Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
14534
29.12.2018, 14:14
Co do ch.ja wnoszą wasze rozważania nt numerów IP?!?! Won z tym na priv... My tu czekamy na post Filipskiego, a najlepiej na komunikat Szweda (o ile będzie...).
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery