@Revenge_vo2 : gdyby nie to, co napisał mi filipski w PW, co trochę uwiarygodnia Ly (ale podkreślam - tylko trochę, nadal nie do końca w to wierzę), to to, co napisałeś, dalej o niczym nie świadczy, bo każdy anonim o każdym anonimie może napisać, że działa w branży deweloperskiej, i jest to nie do sprawdzenia.
@kowalkowskij : tylko po samym adresie IP nie dojdziesz, czy ktoś pisze z budynku TS-u. Chyba że sam siedzisz w budynku TS-u i znasz adresy, które oni wykorzystują...
