WannaBe napisał(a):

@pepe72 :
"Swoją drogą to dojście przez adminów forum skąd się ludzie logują też nie jest specjalnie trudne."
1) ale po co komu informacja, skąd się ludzie logują?
2) co ci da sam adres IP? Bo tylko do takiej informacji admin ma dostęp.
|
Jeśli ktoś podaje jakieś konkrety, a pisze z budynku TS, to może jednak coś wiedzieć...