Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14520
Stary 29.12.2018, 13:47
Uprzejmie proszę Szanowną Brać o niewysyłanie mi już próśb i pytań na priv. Próbuję jakoś weryfikować pytających, ich zaangażowanie i nastawienie (poprzez staż i aktywność na tym forum), ale to jest tak bezsensowne, że aż śmieszne.

Dajcie mi w spokoju napisać posta publicznego. I nie róbcie ze mnie niewiadomo jakiego źródła. Owszem, wiem to i owo, dzielę się z dwóch powód, o których napiszę w dłuższym poście, ale bez przesady. Jestem skromnym pracownikiem winnicy pańskiej
Odpowiedz cytując