Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14519
Stary 29.12.2018, 13:45
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
A to dziwne, bo ta część słynnego materiału Jadczaka o spalonych samochodach była oparta na aktach sądowych.
Swoją drogą to dojście przez adminów forum skąd się ludzie logują też nie jest specjalnie trudne.
Ale ja zmierzam do tego, że Jadczak też miał zostać pozwany bo to były "pomówienia". Dziwnym tylko trafem przez jakieś 3 miesiące nie został. Czyli co - "pomówienia" czy nie? I co ma do tego miejsce logowania i jego sprawdzenie?
Odpowiedz cytując