pepe72 napisał(a):

A to dziwne, bo ta część słynnego materiału Jadczaka o spalonych samochodach była oparta na aktach sądowych.
Swoją drogą to dojście przez adminów forum skąd się ludzie logują też nie jest specjalnie trudne.
|
Ale ja zmierzam do tego, że Jadczak też miał zostać pozwany bo to były "pomówienia". Dziwnym tylko trafem przez jakieś 3 miesiące nie został. Czyli co - "pomówienia" czy nie? I co ma do tego miejsce logowania i jego sprawdzenie?