Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14518
Stary 29.12.2018, 13:43
gizmo napisał(a):Wyświetl post
no gdzie? jak to gdzie? Były zarząd nie znajdzie pracy w Krakowie, a wręcz będzie musiał wyprowadzić się z tego miasta. Śmiem twierdzić, że z Polski, więc za coś trzeba sobie rozpocząć nowe życie.
Dymisja o 15:30? nie tylko my czekaliśmy na przelew, ale my (kibice) nie mieliśmy dostępu do konta.

Nowi włodarze po odejściu poprzedniego zarządu zrealizują swoje obietnice. Przelew będzie w poniedziałek lub samo potwierdzenie, a sama kwota max 2.01.19.
Dlaczego?
Miśka po wyjściu z więzienia przygarnęli ówcześni prezesi TS, w tym zainwestowali w siłownię. Chyba żaden z nich nie siedzi.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując