gizmo napisał(a):

no gdzie? jak to gdzie? Były zarząd nie znajdzie pracy w Krakowie, a wręcz będzie musiał wyprowadzić się z tego miasta. Śmiem twierdzić, że z Polski, więc za coś trzeba sobie rozpocząć nowe życie.
Dymisja o 15:30? nie tylko my czekaliśmy na przelew, ale my (kibice) nie mieliśmy dostępu do konta.
Nowi włodarze po odejściu poprzedniego zarządu zrealizują swoje obietnice. Przelew będzie w poniedziałek lub samo potwierdzenie, a sama kwota max 2.01.19.
|
Dlaczego?
Miśka po wyjściu z więzienia przygarnęli ówcześni prezesi TS, w tym zainwestowali w siłownię. Chyba żaden z nich nie siedzi.