Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14517
Stary 29.12.2018, 13:43
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ale uważaj, żeby w takiej wiadomości nie klikać na żadne linki Może nasi nowi właściciele mają jakiś MLMemik mały albo co?

Chcesz zarabiać więcej i poznać przyszłość Wisły? Napisz priv
Najlepsze, że koleś będzie miał najwięcej próśb o wysłanie tajnej informacji rozwiewającej wiele wątpliwości odnośnie całej tej szopki w klubie, na priv od nowo założonych kont. Miga już konto tu na 100 procent ma, a inni dziennikarze i twiterowcy będą mieć dzięki naszym informatorom
Odpowiedz cytując