Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ostatecznybłysk
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
14512
29.12.2018, 13:36
@filipski - jeśli to nie problem, to również prosiłbym o taką wiadomość.
ostatecznybłysk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostatecznybłysk
Znajdź inne posty napisane przez ostatecznybłysk