Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14494
Stary 29.12.2018, 12:51
@filipski Czytam Cię z niekrytym zaciekawieniem bo dużo rzeczy, które napisałeś ma pewien sens również biorąc pod uwagę to co ja wiem. Natomiast...Co mi nie pasuje?

Zacznijmy od tego, że jak Ty sobie wyobrażasz wmanewrowanie takiego Jadczaka oraz Stanowskiego by robili (według Ciebie) robotę na korzyść TSu? Co jak co ale te osoby są na TS wręcz uczulone. To po pierwsze.

Po drugie: nasz niedoszły inwestor nie zrobił absolutnie nic by się uwiarygodnić wśród opinii publicznej. Pominę liczne bzdury wygadywane przez pana Pietrowskiego - które można było zrzucić na karb niedomówień czy braku obycia medialnego. Jedyną rzeczą, która mogła uwiarygodnić inwestorów był ten nieszczęsny przelew. Czy to TS ogłosił, że przelew ma dojść do 28.12? Nie. Zrobił to pan Pietrowski - czyli przedstawiciel inwestorów. Czyli sami sobie założyli pętle na szyi.

Po trzecie: mam dziwne wrażenie, że możesz być kolejnym wcieleniem pana K.

Tyle ode mnie.
Ostatnio edytowane przez Snow : 29.12.2018 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując