Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
nowak
Member
Od: 12.2008
Offline
#
14459
29.12.2018, 11:22
Ponoć prezes Mięta podpisał wypłatę 140tys 3-miesiące dla Sarapaty.
Do tego z pieniędzy za mecz z Lechem wypłacono towarzyszowi życia Sarapaty 60tys redagowanie gazetki Reymonta22.
już wiemy gdzie poszła kasa z meczów topowych
nowak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowak
Znajdź inne posty napisane przez nowak