Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14456
Stary 29.12.2018, 11:21
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie ogólne do mądrych głów.

Jeżeli dogramy sezon do końca juniorami, zajmiemy miejsce spadkowe, ALE spłacimy te 12 baniek, to 19/20 zagramy w 1 lidze Chodzi mi o nadzieję, żeby nie zaxzynać od 4 ligi...
Teoretycznie tak, praktycznie to pogrążanie się w maraźmie. Nie mamy żadnych szans wyjść z długów grając w Ekstraklasie (bez inwestora), a co dopiero w 1 lidze.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując