Sinoos napisał(a):

A ja mam pytanie ogólne do mądrych głów.
Jeżeli dogramy sezon do końca juniorami, zajmiemy miejsce spadkowe, ALE spłacimy te 12 baniek, to 19/20 zagramy w 1 lidze Chodzi mi o nadzieję, żeby nie zaxzynać od 4 ligi...
|
Teoretycznie tak, praktycznie to pogrążanie się w maraźmie. Nie mamy żadnych szans wyjść z długów grając w Ekstraklasie (bez inwestora), a co dopiero w 1 lidze.