Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
14455
29.12.2018, 11:18
A ja mam pytanie ogólne do mądrych głów.
Jeżeli dogramy sezon do końca juniorami, zajmiemy miejsce spadkowe, ALE spłacimy te 12 baniek, to 19/20 zagramy w 1 lidze
Chodzi mi o nadzieję, żeby nie zaxzynać od 4 ligi...
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos