Tarasunio28 napisał(a):

|
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
|
To jest czas by ja uratować. Pójda nam na reke bo Wisła im robi przychody. Choćby za oglądalność. Trzeba to wykorzystac. Konieczna jest jednak wola ze strony Towarzystwa do współpracy chocby z Bonkiem