Tarasunio28 napisał(a):

|
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
|
Ciekawe na jakim stadionie, bo na pewno nie na Reymonta gdzie za jeden mecz musimy zapłacić miastu 123 tys. zł.
Zostaje Wawel i inne podobne obiekty (na jakie będzie nas stać), ale czy Ekstraklasa pozwoli nam grać na takim stadionie?