Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14445
Stary 29.12.2018, 11:04
Tarasunio28 napisał(a):Wyświetl post
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
Ciekawe na jakim stadionie, bo na pewno nie na Reymonta gdzie za jeden mecz musimy zapłacić miastu 123 tys. zł.

Zostaje Wawel i inne podobne obiekty (na jakie będzie nas stać), ale czy Ekstraklasa pozwoli nam grać na takim stadionie?
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując