Wyświetl pojedynczy post
Tarasunio28
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14440
Stary 29.12.2018, 10:58
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
Odpowiedz cytując