Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tarasunio28
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
14440
29.12.2018, 10:58
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
Tarasunio28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarasunio28
Znajdź inne posty napisane przez Tarasunio28