emjot napisał(a):

ale jakie ciekawe?
to jest potwierdzenie tego co wszyscy rozsądnie myślący ludzie w PL, Krk i czort wie gdzie jeszcze wiedzą od dawna
Wisłą rządzą bandyci, podstawieni ludzie i ich "firmy"
dopóki nie wkroczy państwo ze swoim apartem CBA, CBŚ, prokuraturą (ciekawe że minister Z. nie jest wyrywny do tego żeby to wypalić żelazem do cna...) to NIKT poważny i normalny do klubu nie wejdzie i go nie uratuje
bo będzie się bał miśkoidów
ps. i nie łudźcie się że jeśli Wisła wyląduje w IV lidze to cokolwiek się zmieni. Miśkoidy zostaną jeśli nikt nie wypali tej zarazy do cna
|
Masz rację. Użyłem złego słowa.
Chciałem, cytując Targosza, uświadomić innym to, co Ty wyżej napisałeś.