Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14439
Stary 29.12.2018, 10:57
emjot napisał(a):Wyświetl post
ale jakie ciekawe?
to jest potwierdzenie tego co wszyscy rozsądnie myślący ludzie w PL, Krk i czort wie gdzie jeszcze wiedzą od dawna
Wisłą rządzą bandyci, podstawieni ludzie i ich "firmy"

dopóki nie wkroczy państwo ze swoim apartem CBA, CBŚ, prokuraturą (ciekawe że minister Z. nie jest wyrywny do tego żeby to wypalić żelazem do cna...) to NIKT poważny i normalny do klubu nie wejdzie i go nie uratuje
bo będzie się bał miśkoidów

ps. i nie łudźcie się że jeśli Wisła wyląduje w IV lidze to cokolwiek się zmieni. Miśkoidy zostaną jeśli nikt nie wypali tej zarazy do cna
Masz rację. Użyłem złego słowa.
Chciałem, cytując Targosza, uświadomić innym to, co Ty wyżej napisałeś.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując