heoij napisał(a):

|
@filipski- tak jak myślałem, nie umiesz wprost odpowiedzieć na proste pytanie tylko śmieszkujesz...
|
Nie chcę na nie wprost odpowiedzieć, a to jednak pewna różnica. Wiesz jaka jeszcze jest różnica między mną - było, nie było - wciąż anonimowym komentatorem z kibicowskiego forum, a - na przykład - oficjalnym organem poprzedniego właściciela? Że ja nie mam żadnego tytułu do żadnych odpowiedzi, ani żadnej odpowiedzialności w tym względzie przed nikim, a na pewno nie przed Wami. Tymczasem TS też nie udziela żadnych odpowiedzi, a jeśli już coś bąknie, to tylko zaciemnia. Może bardziej opłaca się skierować ostrze krytyki w ich kierunku, hm?
Mnie nie płacą za udzielanie informacji. Ale jako kibic chcę po prostu wskazać wyraźnie tych, którzy w sposób wyłączny odpowiadają za tę sytuację. Jedno już im się udało - heheszki z Ly i reszty lecą po całości. Przyznaję, rozegrane bezbłędnie.